transparent

Fotorelacja z wyjazdu nad jezioro Lac de Madine

image Chciałbym wszystkich zaprosić do zapoznania się z zdjęciami z naszej wyprawy w Francji nad jeziorem Lac de Madine. Na którym wielokrotnie odbywały się zawody World Carp Classic.

Wyjazd ten nie był planowany, można rzec " lekki spontan", szybko zrodzony pomysł stanowił również podróż poślubną - POZDROWIENIA DLA MAŁŻONKI - dzień w Paryżu i tydzień nad Madine to słuszne rozwiązanie.

Pobyt na Madine nie byłby tak udany gdyby nie szczególna pomoc naszego kolegi Adama Szmitkowskiego "Bosmana" w ekspresowym tempie wyprodukował łowne kulki na bazie miksu Squid B.Baits.

Podziękowania należą się również Grześkowi Świerżewskiemu i Mirkowi Ptokowi, podzielili się ze mną własnymi spostrzeżeniami z ich pobytów na Madine co pomogło mi lepiej przygotować się do połowu nad tą dużą wodą.

Podpowiem jeszcze tym co mają w przyszłości chęć wyjazdu nad to jezioro iż ceny licencji uległy zmianie i są jednakowe na całym zbiorniku ( nie ma już dopłaty za połów na największej wyspie ), koszt połowu to 75 euro za osobę na ca składa się połów na 4 wędki. Nad jeziorem rozlokowanych jest 30 stanowisk gdzie można łowić w nocy w ramach wspomnianej licencji.

Odległość z Gdyni to 1320km. także czasami lepiej pojechać do Francji np. w dwie osoby niż na niejedną komercję w kraju gdzie płacimy 100zł. za dobę.
Poza tym wyjazd nad taką dużą wodę potrafi przysporzyć wiele nauki karpiowego rzemiosła co przyda się nad nie jedną dużą Polską wodą.

Pozdrawiam Grzegorz Roman.
dodany dnia: 2014-07-21 , przez Grzegorz Roman
image image image image image image image image image image image image image image image image image
Użycie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronach bez pisemnej zgody jest zabronione