transparent

Witamy na stronie Pomorskiego Stowarzyszenia Karpiarzy

Pomorskie Stowarzyszenie Karpiarzy zostało założone w 2007 roku przez grupę zapaleńców z okolic Trójmiasta. Naszymi głównymi celami jest propagowanie nowoczesnego wędkarstwa karpiowego opartego o zasadę złów i wypuść, etykę wędkarską i koleżeństwo.
Członkowie PSK opiekują się jeziorem Miłoszewskim które to jest wodą patronacką. Główne cele Stowarzyszenia to wspomaganie inicjatyw związanych z ochroną środowiska, organizacja imprez i zawodów karpiowych w duchu zdrowej rywalizacji, propagowanie nowoczesnych metod połowu karpi z główną dewizą "złów i wypuść".
Wstąpienie do PSK możliwe jest tylko poprzez protekcję naszego członka, przejścia okresu próbnego i późniejszej akceptacji kandydata przez Kapitułę PSK.
Dzięki naszej witrynie chcielibyśmy przekazać informację z życia Stowarzyszenia dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami, pozdrawiamy i do zobaczenia nad wodą.

w galerii

aktualności

Karp ponad 20kg z wody PZW

Karp ponad 20kg z wody PZW

Grzegorz może się pochwalić ostatnim połowem, mianowicie złowił swoją kolejną dwudziestkę, tym razem na wodzie PZW niedaleko Trójmiasta. Przynęta na jaką
dodany dnia 2015-06-15, przez G.Ś
czytaj więcej

więcej z kategorii Artykuły

Pomóż i przekaż swój 1% podatku

Pomóż i przekaż swój 1% podatku

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy i przekazania 1% swojego podatku na rehabilitację Łukasza, syna naszego kolegi klubowego.

dodany dnia 2015-01-22, przez G.Ś
czytaj więcej

więcej z kategorii Artykuły

Fotorelacja z wyjazdu nad jezioro Lac de Madine

Fotorelacja z wyjazdu nad jezioro Lac de Madine

Chciałbym wszystkich zaprosić do zapoznania się z zdjęciami z naszej wyprawy w Francji nad jeziorem Lac de Madine. Na którym wielokrotnie odbywały się
dodany dnia 2014-07-21, przez Grzegorz Roman
czytaj więcej

więcej z kategorii Artykuły

Użycie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronach bez pisemnej zgody jest zabronione